ELA   +48 695 733 222    |      GRZESIEK   +48 693 861 595    |      info@oniadive.pl

kursy

UWAGA!!!
Chociaż woda na Zakrzówku zimna to zachęcamy do spróbowania nurkowania w cieplarnianych warunkach basenowych.
Zapraszamy do indywidualnego kontaktu.

 

INTRO

To przygoda pozwalająca odkryć nurkowanie na basenie lub innym dogodnym zbiorniku wodnym - gdzie aby móc wystarczy tylko chcieć.

Taka przygoda składa się krótkiego szkolenia teoretycznego, zapoznania ze sprzętem nurkowym oraz ćwiczeń praktycznych po których wykonaniu możesz bezpiecznie, w obecności instruktora nurkowania zanurzyć się pod wodę oraz poczuć i usłyszeć swój pierwszy oddech. Jest dobrym wstępem dla niezdecydowanych do podstawowego kursu nurkowania OWD.

Na tę formę aktywności trzeba sobie zarezerwować ok 3-4 godzin. Nie wymaga ona posiadania żadnego specjalistycznego sprzętu (no może za wyjątkiem stroju kąpielowego i ręcznika). Wymagany jest za to ogólny dobry stan zdrowia. Dotyczy to przede wszystkim dróg oddechowych, układu krążenia, oraz zatok i ucha środkowego. Osoby z wadami serca, przewlekłymi stanami kataralnymi, astmą, epilepsją, zażywające leki psychotropowe, a także kobiety w ciąży nie powinny nurkować. Minimalny wiek to 10 lat, dla osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na uczestnictwo w nurkowaniu oraz obecność w trakcie szkolenia teoretycznego.

 

INTRO może być doskonałym prezentem dla bliskich i zanjomych !!!

 

W razie wątpliwości prosimy o kontakt. Aktualnie nie mamy ustalonego terminu.
Chcesz się zapisać? Zapytaj o najbliższy kurs